Pozor! Novou aktualizovanou verzi stránek
najdete na
:
www.darystromu.cz
 
 
Hračky od Aponky
Na těchto stránkách naleznete ručně vyráběná dřevěná kousátka pro miminka a hračky pro rozvoj jemné motoriky malých dětí.

K výrobě těchto hraček mě inspiroval můj syn, pro kterého byla vyrobena většina prvotin. Další vznikaly pro děti přátel. Nyní je chci nabídnout i Vám, neboť si myslím, že dítě by mělo pokud možno poznávat odmalička hodně z přírody. 
Vojtisek.JPG
V roce 2010 se mi narodil syn. Když jsme se dostali k období prořezávání zoubků, dostali jsme od známých plastové kousátko. Představa, že jedna z prvních věcí, které bude mé dítě "žužlat", bude kus plastu, se mi vůbec nelíbila. Hledala jsem proto na internetu nějaké alternativy, ale moc jsem nepochodila. Tak jsem si vzpomněla na lipovou větev, kterou jsem si před časem přivezla, když jsem potkala člověka prořezávajícího alej, a pustila se do výroby. Tak vzniklo první dřevěné kousátko. Moc se mu líbilo, a tak jsem udělala ještě dvě další (jedno z platanu). Pak jsem udělala pro synka kamarádky, pak pro další děti...
Právě kousátka mě přivedla k myšlence, že bych měla zkusit své hračky prodávat, neboť si myslím, že miminka by měla nejdřív držet v ruce něco, co pochází z přírody (a je vyráběno člověkem, kterému to dělá radost) místo kusu umělé hmoty vyráběného strojem.

Když synek povyrostl, začali jsme navštěvovat lekce Hrajeme si s Montessori. Když jsem prohlížela internetové stránky s Montessori pomůckami, byla jsem překvapená jejich až příliš vysokou cenou. Začala jsem tedy opět vyrábět hračky sama. A začaly mi i přicházet nové nápady.

Účelem a cílem mým a těchto stránek, je poskytnout dětem a jejich rodičům dřevěné hračky za doufám přijatelné ceny. Hračky možná občas nedosahují takové kvality, jako ty profesionálně strojově vyráběné (i když občas ji i předčí:o))), ale jsou vyráběné ručně a se záměrem potěšit
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one