Pozor! Novou aktualizovanou verzi stránek
najdete na
:
www.darystromu.cz
 
 
Hračky od Aponky
Na těchto stránkách naleznete ručně vyráběná dřevěná kousátka pro miminka a hračky pro rozvoj jemné motoriky malých dětí.

K výrobě těchto hraček mě inspiroval můj syn, pro kterého byla vyrobena většina prvotin. Další vznikaly pro děti přátel. Nyní je chci nabídnout i Vám, neboť si myslím, že dítě by mělo pokud možno poznávat odmalička hodně z přírody. 
Vojtisek.JPG
Srdíčkové
Obloukové
"Briliantové"
Trojúhelníkové
Na přání
nausnice9a.jpg
nausnice16a.jpg
nausnice22a.jpg
P1070146m.jpg
nausnice25a.jpg

Materiál: Kovové afroháčky, kroužky a motýlkové zarážky jsou z chirurgické oceli (hypoalergenní). Dřevo je z již poražených stromů (živé stromy kvůli němu neřežu). Některé varianty náušnic jsou ošetřeny bezbarvým voskem na bázi přírodních olejů a vosků. Je nezávadný pro člověka a zvířata. Vhodný na dětské hračky.

Upozornění: Před mytím vlasů šampónem doporučuji náušnice sundat. Zejména u těch bez povrchové úpravy hrozí jejich zničení šampónem. Náušnice s povrchovou úpravou jsou ošetřeny nezávadným bezbarvým dekoračním voskem na bázi přírodních olejů a vosků. Je voděodolný a dle výrobce odolává např. kávě, vínu a potu. Jelikož mají šampóny různorodé složení a obsahují barevné pigmenty, doporučuji všechny náušnice sundat. Nemohu dát záruku, že je nezničí.

Je nutné počítat s tím, že dřevo je přírodní materiál, který pracuje (zejména neošetřené) a vlivem UV záření ze světla se časem jeho barva mění - posouvá se do žluta. Jde o přirozené vlastnosti dřeva. 

                                                                                                                                                                                                  .

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one