Pozor! Novou aktualizovanou verzi stránek
najdete na
:
www.darystromu.cz
 
 
Hračky od Aponky
Na těchto stránkách naleznete ručně vyráběná dřevěná kousátka pro miminka a hračky pro rozvoj jemné motoriky malých dětí.

K výrobě těchto hraček mě inspiroval můj syn, pro kterého byla vyrobena většina prvotin. Další vznikaly pro děti přátel. Nyní je chci nabídnout i Vám, neboť si myslím, že dítě by mělo pokud možno poznávat odmalička hodně z přírody. 
Vojtisek.JPG
Zde je výroba mého kamaráda Michala:
Od Michala:
Nabízím dřevěné náušnice. Vyrábím je z již poraženého dřeva. Živé stromy kvůli nim neřežu. Přestože jde "jen o dřevo", dají se z něj vyrobit velmi krásné náušnice o kterých by člověk ani neřekl, že jsou ze dřeva. Doufám, že se Vám nebo Vašim blízkým budou líbit a udělají Vám radost. Vše je ruční práce a každý výrobek je originál. Zde na stránkách jsou ukázky mých dosavadních prací. Časem budou přibývat. V případě zájmu o některou z náušnic ji vyrobím ze stejného druhu dřeva. Můžete si říct i o Vámi zvolenou kombinaci tvaru náušnice, druhu dřeva dle obrázků a zda ji budete chtít s povrchovou úpravou nebo bez. Později plánuji také výrobu přívěšků ze dřeva.
Chcete-li, mohu Vám vyrobit náušnice nebo přívěšek na přání za obdobné ceny podle složitosti. Stačí mi zaslat náčrtek nebo obrázek a k tomu rozměry.
Přeji hezké dny. Michal.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one