Pozor! Novou aktualizovanou verzi stránek
najdete na
:
www.darystromu.cz
 
 
Hračky od Aponky
Na těchto stránkách naleznete ručně vyráběná dřevěná kousátka pro miminka a hračky pro rozvoj jemné motoriky malých dětí.

K výrobě těchto hraček mě inspiroval můj syn, pro kterého byla vyrobena většina prvotin. Další vznikaly pro děti přátel. Nyní je chci nabídnout i Vám, neboť si myslím, že dítě by mělo pokud možno poznávat odmalička hodně z přírody. 
Vojtisek.JPG

Jak objednat


V případě zájmu pište na email: drevenavyroba@centrum.cz
Nebude-li to v pozdních nočních hodinách, ještě týž den odpovím.

Doprava a poštovné


Náušnice posílám poštou jako doporučené psaní v bublinkové obálce a v papírové krabičce na šperky. Cena dopravy je 39Kč poštovné + balné 17Kč (bublinková obálka a krabička). Celkem tedy 56Kč při platbě předem. Na dobírku +40Kč.

Po domluvě, pokud si budete zároveň kupovat kousátka od Aponky (Zdeňky), je možné náušnice přibalit za cenu jednoho poštovného (dle jejího ceníku + 11Kč za krabičku). Pokud jste z okolí Prahy, můžete si je po domluvě vyzvednout u Aponky osobně. Vždy mne ale nejprve kontaktujte o jaké náušnice byste měli zájem. Počítejte v tomto případě s delší časovou prodlevou. Budu-li mít cestu do Brna, je možné osobní předání v Brně. V případě osobního předání ať už přes mě nebo u Aponky si můžete říct o více variant náušnic a na místě si teprve vybrat.

Vše kovové je z chirurgické oceli.
Náušnice dodávám spolu s motýlkovými zarážkami a v papírové krabičce (při osobním odběru nepovinná) viz foto:
nausnice19d.jpg
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one